ارتباط با ما

کاور بهفر تماس

درباره ما

گروه تولیدی کاور تجهیزات آزمایشگاهی بهفر در سال ۱۳۸۷ با نام شرکت آویژگان بهفر تاسیس گردید.پس از فعالیت ۲ ساله و در سال ۱۳۸۹ به دلیل کمتر شناخته شدن کاور تجهیزات آزمایشگاهی در بین جامعه آزمایشگاهی کشور و عدم توجیه فعالیت به صورت شرکتی، از حالت ثبتی خارج و با نام ” گروه تولیدی کاور تجهیزات بهفر” فعالیت خود را تا به امروز ادامه داد.در طی این ۱۵ سال فعالیت در زمینه تولید روکش دستگاههای آزمایشگاهی تجربه های با ارزشی کسب کرده. و افتخار همکاری با بسیاری از آزمایشگاه دانشگاههای سراسر کشور، آزمایشگاه شرکت های داروسازی و دانش بنیان،آزمایشگاه تحقیقات توسعه و کنترل کیفیت پتروشیمی های مهم کشور را داشته ایم.
بیش از ۸۰% آزمایشگاههای سراسر کشور از کاور بهفر استفاده میکنند
امروز پس از ۱۵ سال مفتخریم که به بزرگترین و با تجربه ترین شرکت تخصصی تولید کاور ضد گرد و غبار دستگاههای آزمایشگاهی تبدیل شدیم.متریال های استفاده شده در کاورهای تجهیزات آزمایشگاهی پس از سالها آزمون و خطا از بهترین متریال های موجود در بازار و مناسب جهت تجهیزات حساس آزمایشگاهی انتخاب و تولید می‌شود.
اکثر کاورهای موجود در آزمایشگاههای کشور توسط گروه بهفر تولید شده است.این امر نشان دهنده شناخت این شرکت از بازاز و نیاز جامعه آزمایشگاهی کشور است.بهفر همچنان به نوآوری و کسب اطلاعات بیشتر درباره به تجهیزات آزمایشگاهی ادامه خواهد داد و در این راه همچنان استوار قدم خواهد برداشت.