ترازوی AND ژاپن تاریخچه شرکت

ترازوی AND ژاپن تاریخچه شرکت

ترازوی AND ژاپن تاریخچه شرکت

ترازوی AND ژاپن تاریخچه شرکت

ُ

ترازوی AND ژاپن بیشترین دستگاهی است که برای آن کاور درخواست میشود.با توجه به حساسیت زیاد این ترازوها نسبت به گرد و غبار و مواد شیمیایی.حفظ و نگهداری این تجهیزات آزمایشگاهی در الویت قرار دارد. ترازوی AND ژاپن تقریبا در ۸۰ درصد آزمایشگاههای سطح کشور موجود است.به همین دلیل امروز در این مطلب به طور خلاصه به تاریخچه این شرکت میپردازیم.

ُ

ترازوAND-ژاپن

ترازوAND-ژاپن

ُ

ترازوی AND تاسیس شرکت

در می ۱۹۷۷ این شرکت با سرمایه ۴۲ میلیون ین جهت تولید و توزیع ابزارهای اندازه گیری حساس آزمایشگاهی تاسیس شد.دفتر مرکزی در شهر نریما کو ژاپن و کارخانه در شهر کیتاموتو سایتاما قرار دارد.۲ سال بعد دفتر مرکزی شرکت به شهر شیبویا کو نقل مکان کرد.در سال ۱۹۸۱ کارخانه این شرکت نیز به شهر کنوسو سایتاما که مکان کنونی آن است منتقل شد.۱۹۸۲ سهام شرکت Kensei Industry Co را خریداری کرد.این شرکت محصولات الکترونیک بالانس را تولید میکند.در همان سال شرکت A&D Engineering, Inc در آمریکای شمالی تاسیس شد.این شرکت بعدها به مرکز فروش قاره امریکا تبدیل شد.

ُ

ُ

رشد و پیشرفت بیشتر شرکت

در سال ۱۹۸۵ شرکت لیترا به عنوان مجموعه ای متخصص در تولید لودسل(load cell) و الکترونیک بالانس تاسیس شد. با شرکت تاکدا مدیکال برای نمایندگی انحصاری قرارداد منعقد کرد و توزیع مانیتورهای دیجیتال فشار خون را آغاز کرد.در سال ۱۸۷ سهام شرکت مرکوری استرالیا خریداری شد.مرکز فنی را در کیتاموتو سیتی، سایتاما تأسیس و تمام کارکردهای تحقیق و توسعه را از کارخانه Konosu منتقل شد.یک سال بعد با تاسیس شرکت A&D System وارد تولید لوازم پزشکی شدند.همچنین کارخانه هایی در اروپا و کره جنوبی تاسیس شد.

ُ

ُ

ترازوی AND گسترش دامنه فعالیت

با Orientec Co., Ltd. (شرکت تابعه تلفیقی A&D در حال حاضر) وارد همکاری شد و نمایندگی فروش ماشین آلات آزمایش و لودسل را به دست آورد. A&D Scientech Taiwan Limited (شرکت تابعه تلفیقی A&D در حال حاضر) را در تایوان تأسیس کرد. A&D Korea Limited (شرکت تابعه تلفیقی A&D در حال حاضر) سهام Hana Instruments Co., Ltd. (در حال حاضر A&D Scales Co., Ltd.، شرکت تابعه تلفیقی A&D) را خریداری کرد. سهام خریداری شده Orientec Co., Ltd. (در حال حاضر شرکت تابعه تلفیقی A&D) شرکت A&D Electronics (Shenzhen) Ltd. را تأسیس کرد، کارخانه ای که در تولید محصولات بهداشتی تخصص دارد.

ُ

ُ

این شرکت در سال ۲۰۰۳ در بازار سهام آمریکا JASDAQ  عرضه عمومی شد. ادغام با A&D System Co., Ltd.فهرست شده در بخش دوم بورس اوراق بهادار توکیو.شرکت A&D Technology را تأسیس کرد (در حال حاضر شرکت تابعه تلفیقی A&D).سهام Kensei Industry را خریداری کرد تا آن را به یک شرکت تابعه A&D تبدیل کند.بخش فناوری Powertrain شرکت MTS Systems را از طریق A&D Technology Inc.فهرست شده در بخش اول بورس اوراق بهادار توکیو.شرکت A&D RUS CO., LTD را تأسیس کرد. (در حال حاضر شرکت تابعه تلفیقی A&D)، که بر فروش محصولات پزشکی A&D و وزن A&D در روسیه تمرکز خواهد کرد.تاسیس شرکت بازرگانی فناوری A&D (شانگهای)، با مسئولیت محدود (شرکت تابعه تلفیقی A&D).سهام شرکت هورون، با مسئولیت محدود (در حال حاضر شرکت تابعه تلفیقی A&D).شرکت A&D Europe GmbH را در آلمان تأسیس کردسهام SUM Electro Mechanics Co., Ltd. را خریداری کرد تا آن را به یک شرکت تابعه A&D تبدیل کند.

ُ

ُ

سهام Best Instruments Co., Ltd. را به دست آورد تا آن را به یک شرکت تابعه A&D تبدیل کند.
شرکت CM Seiki، آموزشی ویبولیتین را در شهر هیداکا، سایتاما تأسیس کرد و وارد تجارت چک‌وزن و فلزیاب شد.شرکت MBS، آموزشی ویبولیتین را در شهر کیتاموتو، سایتاما تأسیس کرد و شروع به مشاوره در زمینه طراحی و توسعه خودرو و ارائه خدمات تست/اندازه‌گیری قرارداد به صنعت خودرو کرد.کسب و کار اندازه گیری (NEC San-ei سابق) را از Nippon Avionics Co., Ltd. به دست آورد و فروش تجهیزات اندازه گیری صنعتی را آغاز کرد.

ُ

ُ

ُ

مطالب مرتبط

بایو راد BIO-RAD تاریخچه و لیست دستگاهها

فارماکولوژی چیست ؟

اهمیت آزمایشگاه در مدارس

آزمایشگاه شیمی حادثه و مصدومیت‌های 

دیدگاهتان را بنویسید