کاور آزمایشگاهی پارچه ای و مزایای آن

ُ

کاور آزمایشگاهی پارچه ای و مزایای آن

 

کاور پارچه ای آزمایشگاهی یکی دیگر از محصولات تولیدی کاور بهفر است که از نظر مقاومت، ضد آب، ضد اسید و مواد شیمیایی بودن از متریال های دیگر برتر است.

ُ

روکش های محافظ پارچه ای کاربرد های مختلفی در خطوط داروسازی،آزمایشگاه بتن ودستگاههای تعبیه شده در فضای باز دارد.

 

ُ

گروه تولیدی بهفر با توجه به نیاز مشتریان محترم اقدام به تولید روکش پارچه ای جهت انواع دستگاههای خطوط داروسازی،آزمایشگاه های بتن و زمین شناسی، آزمایشگاه آب و خاک و همچنین دستگاههای تعبیه شده در فضای باز همچون روکش ایر واشر کرده است.در این مطلب به خصوصیات و مزایای این نوع روکش آزمایشگاهی میپردازیم.
کاور آزمایشگاهی پارچه ای

روکش دستگاه آزمایشگاهی پارچه ای

ُ

ُ

چرا کاور آزمایشگاهی پارچه ای تهیه کنیم؟

این نوع کاور دوام و مقاومت بیشتری نسبت به نوع پی وی سی دارد.در آزمایشگاههایی که با مواد خشن و خشک سر و کار دارند. مثل آزمایشگاه بتن و آب و خاک بهترین گزینه است.جهت خطوط تولید داروسازی ها به دلیل ضخامت مناسب در مقابل سطح فلزی دستگاه خط تولید دارو مقاوم است.

 

­

 


آیا روکش دستگاه پارچه ای نسبت به اسید و مواد شیمیایی مقاوم است؟

بله این نوع کاور نسبت به اسید و مواد شیمیایی مقاوم است اما در برخی از تست ها در مقابل برخی از حلال ها تغییر رنگ مشاهده شده است. اگر در آزمایشگاه خود از رنج وسیعی از حلال ها استفاده میکنید بهتر است از کاور طلق شیشه ای آزمایشگاهی استفاده کنید.

 

آیا روکش دستگاه پارچه ای از نظر ظاهر زیبا تر است؟

این بستگی به سلیقه شما دارد.باید توجه داشت که دستگاه آزمایشگاهی در زیر کاور مشخص نیست.برخی از مسئولین و روسای آزمایشگاه خواهان دیده شدن دستگاه آزمایشگاهی در زیر کاور هستند.که در این مدل این امر میسر نمیباشد.به علاوه در دستگاههای آزمایشگاهی که شکل هندسی خاصی ندارند.به دلیل افتادن این نوع روکش ممکن است شکیل به نظر نرسد.
کاور آزمایشگاهی پارچه ای

روکش دستگاه آزمایشگاهی

 

 

قیمت کاور آزمایشگاهی پارچه ای چقدر است؟

قیمت روکش پارچه ای نسبت به مدل پی وی سی شفاف(شیشه ای) و مات بیشتر است.با توجه به مقاومت و عمر طولانی تر این مدل و ضخامت بیشتر قیمت آن نیز به طبع بیشتر است.

 

 

 

آیا کاور آزمایشگاهی پارچه ای رنگ های متنوع دارد؟

پاسخ کوتاه خیر است. به دلیل تنوع دستگاههای آزمایشگاهی،تعداد کم دستگاه هر آزمایشگاه و تنوع سلیقه همکاران آزمایشگاه این مدل فقط در رنگ سرمه ای موجود است.با توجه به اینکه تولیدی کاور بهفر باید متریال ها را در متراژ بالا سفارش دهد. امکان تنوع رنگی متاسفانه موجود نیست.

 

 

مطلب مرتبط:
استفاده از کاور در ممیزی آزمایشگاه
کاور تجهیزات کلینیک زیبایی
کاور دستگاه لابراتورا دندانسازی
روکش هود صنعتی و آزمایشگاهی