کاور کواگلومتر-معرفی و بهترین برند ها

کاور کواگلومتر-معرفی و بهترین برند ها

ُ

کاور کواگلومتر- دستگاه سنجش انعقاد خون یا کواگلومتر(Coagulometer) یکی از دستگاههای مورد نیاز در آزمایشگاههای تشخیص پزشکی است.این دستگاه به دلیل داشتن قطعات حساس و در معرض بودن مایعات مختلف در آزمایشگاه نیاز به کاور و روکس محافظ دارد.”کاور تجهیزات بهفر” در سالهای فعالیت خود کاورهای متعددی جهت دستگاه کواگولومتر تولید کرده است.بجز آزمایشگاههای تشخیص پزشکی و هماتولوژی، شرکت های وارد کننده برند های مختلف دستگاه آنالیز انعقاد خون نیز جزو مشتریان ما هستند.

ُ

ُ

کاور کواگلومتر

ُ

ُ

معرفی دستگاه کواگلومتر

در دنیای تجهیزات آزمایشگاهی ، کواگلومتر مانند ابرقهرمان هایی برای نظارت بر لخته شدن خون هستند. این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازد که چرا آنها مهم هستند و چگونه کار می‌کنند . انعقاد نحوه تشکیل لخته های خونی برای توقف خونریزی است. اما گاهی اوقات، این روند نیاز به تماشا دارد. دستگاه سنجش انعقاد دقیقاً این کار را انجام می دهد – آنها بر لخته شدن خون نظارت می کنند تا مطمئن شوند همه چیز خوب است. انعقاد سنج بررسی می کند که چقدر طول می کشد تا خون لخته شود. آنها به عوامل خاصی نگاه می کنند تا اطلاعات سریع و در زمان واقعی در مورد لخته شدن خون ارائه دهند. این برای افرادی که از داروهای لخته کننده لخته استفاده می کنند یا کسانی که مشکلات لخته شدن دارند بسیار مفید است.

ُ

اشتباه املایی: ;,h’g,ljv – nsj’hi – hkurhn o,k -زخشلمعئثفثقث

ُ
آنالیز انعقاد خون مانند آزمایشگاه های کوچکی هستند که می توانید با خود حمل کنید. برخلاف قبل، زمانی که آزمایش لخته در آزمایشگاه های بزرگ انجام میشد، این دستگاهها آن را در محل انجام می دهند. پزشکان اکنون می توانند خون را در همان جایی که هستید – چه روی تخت بیمارستان و چه در مطب پزشک – آزمایش کنند.افرادی که داروهای ضد لخته مانند وارفارین مصرف می کنند، نیاز به بررسی منظم دارند. دستگاه انعقاد سنج این کار را آسان می کند. با توجه به زمان لخته شدن، پزشکان می توانند داروها را به سرعت تنظیم کنند و از مشکلاتی مانند خونریزی یا لخته شدن جلوگیری کنند.

ُ

دستگاه سنجش انغقاد خون مراقبت از بیمار را بهتر و ایمن تر می کند. آنها اطلاعات سریعی در مورد لخته شدن خون به پزشکان می دهند و به آنها کمک می کند تا بهترین درمان را انتخاب کنند. این به معنای انتظار کمتر، مراقبت شخصی بیشتر و نتایج بهتر برای بیماران است.انعقاد سنج ها در گذشته گیر نکرده اند. آنها از فناوری بالایی برخوردار هستند و می توانند به پرونده های سلامت دیجیتال متصل شوند. این به این معنی است که پزشکان تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در اختیار دارند و ارتباط و مراقبت از بیمار را روان‌تر می‌کنند.

ُ

ُ
کاور کواگلومتر بهترین برند (Coagulometer)

ُ
اکنون به بهترین برندهای دستگاه آنالیز انعقاد خون موجود در بازار ایران میپردازیم. البته که در سالهای اخیر بجز برند های معتبر آلمانی و آمریکایی، برندهای چینی،هندی و حتی ترک وارد بازار تجهیزات آزمایشگاهی ایران شده است.در اینجا ما فقط برندهایی که تا به حال برای آنها کاور محافظ تهیه کردیم را معرفی میکنیم.
کاور دستگاه کوآگلومتر روش Roche CoaguChek
روکش سنجش انعقاد استاگو Stago Coagulometer
محافظ کواگولومتر Wondfo
داست ژاکت آنالیز انعقاد HIPERION
آنالیز انعقاد COATRON

ُ

ُ

ُ

مطالب مرتبط:
کاور پرینتر سه بعدی
Dust Covers for Lab Equipment
کاور تست کشش یونیورسال
داستان اختراع تست پی سی آرPCR