کوباس Cobas -کاور و روکش محافظ

کوباس Cobas -کاور و روکش محافظ

کوباس Cobas -کاور و روکش محافظ

   ُ

کوباس Cobas -کاور و روکش محافظ

ُ

کوباس Cobas یکی از پیشرفته ترین و دقیق ترین دستگاههای آزمایشگاهی در زمینه آنالایز آنالیت ها میباشد.این دستگاه ساخت شرکت روش Roche آلمان است.کاور تجهیزات بهفر سالانه جهت تعداد زیادی از دستگاههای کوباس   Cobas کاور و روکش محافظ گرد و غبار تهیه میکند.متریال داست کاورهای تولیدی با دقت و وسواس زیادی انتخاب شده و با مشورت با مسئولین آزمایشگاه طراحی میشود.کاور دستگاه کوباس در زمان خاموش بودن دستگاه باعث عدم ورود گرد و غبار از قسمت های باز به داخل دستگاه میشود.همچنین آپشن های ویژه ای در طراحی این کاور در نظر گرفته میشود که سهولت استفاده برای کاربر و همچنین عمر مفید طولانی را به همراه دارد.کاور بهفر توجه ویژه ای به این دستگاهها داشته و با دقت زیاد مراحل طراحی،برش و دوخت کاورها را انجام میدهد.
لطفا جهت سفارش کاور محافظ دستگاه کوباس با ما تماس حاصل فرمائید.   ۰۹۱۲۸۰۰۶۳۴۰

ُ

اشتباه تایپی: زخذشس ث۴۱۱،;,fhs 411T-v,a

ُ

ایمونو آنالایزر cobas e 411

ُ

آنالایزر cobas e 411 برای تست های ایمونواسی (سیستم دیسک) آنالایزر cobas e 411 یک آنالایزر کاملاً خودکار است که از فناوری ثبت اختراع ElectroChemiLuminescence (ECL) برای آنالیز ایمونواسی استفاده می کند. این برای تعیین سنجش کمی و کیفی در شرایط آزمایشگاهی برای طیف گسترده ای از کاربردها (از جمله کم خونی، نشانگرهای استخوان، قلب و تومور، مراقبت های ویژه، باروری/هورمون ها، مراقبت از مادر، و بیماری های عفونی) طراحی شده است. آنالایزر به صورت رک یا سیستم مدیریت نمونه دیسک موجود است.
آنالایزر cobas e 411 یک آنالایزر خودکار شامل نرم افزار است که برای اجرای سنجش های ایمونوشیمی کیفی، نیمه کمی و کمی در نظر گرفته شده است.این یک دستگاه IVD است که در ترکیب با سنجش های غربالگری، نظارت (کمک در نظارت)، تشخیص (کمک در تشخیص) و پیش آگهی استفاده می شود. علاوه بر این، دستگاه را می توان برای اجرای تست های تشخیصی همراه استفاده کرد.اختلالات خاص و جمعیت های آزمایشی توسط سنجش های قابل اجرا بر روی ابزار تحت پوشش قرار می گیرند. نوع نمونه مورد استفاده شامل سرم، ادرار، مایع مغزی نخاعی، مایع دهانی، همولیزات و پلاسما است که برای تشخیص و/یا اندازه‌گیری آنالیت‌های تحت پوشش سنجش‌های خاص استفاده می‌شود.
کاربران مورد نظر از این دستگاه تکنسین های آزمایشگاهی آموزش دیده و مهندسین خدمات میدانی آموزش دیده (فقط برای استفاده حرفه ای) هستند.

ُ

ُ

Cobas 6800کوباس -۸۸۰۰

ُ

تشخیص مولکولی جزء کلیدی پزشکی آزمایشگاهی است و PCR محرک اصلی این پویایی است.سیستم‌های cobas 6800/8800 به‌عنوان مبتکرانه‌ترین سیستم‌های تشخیص مولکولی موجود در بازار، طرز تفکر و کار آزمایشگاه‌های مولکولی را تغییر می‌دهند و واقعاً آینده آزمایش‌های مولکولی را نشان می‌دهند.با افزایش زمان دور از کار، آزمایشگاه‌ها می‌توانند محیط کاری معنادارتری ایجاد کنند و توانایی مقیاس‌بندی کارآمد دنیایی از امکانات را برای رشد عملیاتی باز می‌کند.پذیرش تحول برای پایداری بلندمدت.از آنجایی که مراقبت های بهداشتی به سمت مدل مراقبت مبتنی بر ارزش حرکت می کند، حفظ وضعیت موجود ممکن است دیگر گزینه مناسبی برای موفقیت آینده نباشد. سیستم‌های cobas 6800/8800 در قلب یک رویکرد انقلابی جدید برای آزمایش مولکولی قرار دارند که منطقه کاری مولکولی نامیده می‌شود.

ُ

ُ

سری آنالایزر مدولار کوباس ۸۰۰۰

ُ

محلول محل کار سرم شیمی بالینی و ایمونوشیمی مبتنی بر ماژول مقیاس پذیر برای آزمایشگاه های توان عملیاتی بالا. این سیستم از یک واحد اصلی. یک ماژول ISE و حداکثر ۴ ماژول تحلیلی تشکیل شده است. سری آنالایزر مدولار cobas 8000 یک سیستم کنترل شده است. که دسترسی تصادفی کاملاً خودکار برای سنجش ایمنی و آنالیز فتومتریک دارد.  برای تعیین کمی و کیفی با استفاده از طیف گسترده ای از آزمایش ها در نظر گرفته شده است.سری آنالایزر مدولار cobas 8000 یک تجهیزات پزشکی تشخیصی آزمایشگاهی (IVD) است.سری آنالایزر مدولار cobas 8000 یک آنالایزر خودکار است. که جهت سنجش های شیمی بالینی کیفی و ایمونوشیمی و  اندازه گیری های انتخابی یون ساخته شده.

ُ

ُ

دستگاه کوباس 303

دستگاه کوباس ۳۰۳

آنالایزر یونیت cobas e 801 برای تست های ایمونواسی

ُ

واحد تحلیلی cobas e 801 یک ماژول ایمونوشیمی توان عملیاتی بالا است. تست‌های ایمونواسی ناهمگن را با استفاده از فناوری بسیار نوآورانه  ElectroChemiLuminescence (ECL) انجام می‌دهد. واحد تحلیلی cobas e 801 با سری آنالایزرهای مدولار cobas 8000 و همچنین راه حل های یکپارچه cobas pro سازگار است.

ُ

ُ

آنالایزر سری cobas 6000

ُ

دستگاه آنالایزر کوباس ۶۰۰۰ از یک واحد  ۳ ماژوله ساخته شده است. تا به بهترین نحو آزمایش های مورد نیاز را انجام دهد. ایمونواسی و آنالیز فتومتریک برای تعیین کیفی و کمی در شرایط آزمایشگاهی با استفاده از از تست ها است. سری آنالایزر کوباس ۶۰۰۰ ابزاری قدرتمند برای اتوماسیون کامل آزمایشگاهی تشخیصی است. برای بارهای کاری با توان بالا با استفاده از ترکیبی از الکترود انتخابی یون (ISE) و آنالیز فتومتریک (ماژول c 501) . 
cobas 6000 c501 module
cobas 6000 e601 module

منبع مطالب : سایت شرکت روش

ُ

ُ

ُ

پرسش و پاسخ در مورد دستگاه کوباسCobas
Cobas c111 برای چه مواردی استفاده می شود؟    کمی سازی شیمی بالینی، ایمونوشیمی و پارامترهای الکترولیت انتخابی یونی از مایعات بیولوژیکی مختلف

ُ

 کاربرد Cobas 6000  چیست ؟ ایمونواسی و آنالیزهای فتومتریک در نظر گرفته شده برای تعیین کیفی و کمی در شرایط آزمایشگاهی طیف گسترده ای از تست ها.

ُ

کارایی Cobas 8000 در چه مواردی است؟  اجرای سنجش های شیمی بالینی کیفی، نیمه کمی و کمی و ایمونوشیمی و همچنین اندازه گیری های انتخابی یونی.

ُ

اصل Cobas TaqMan چیست؟  تست COBAS AmpliPrep/COBAS TaqMan HIV-1 بر اساس سه فرآیند اصلی است: (۱) آماده‌سازی نمونه برای جداسازی HIV-1 RNA. (2) رونویسی معکوس RNA برای هدف تولید DNA مکمل است.  (۳) تقویت همزمان با PCR cDNA هدف و تشخیص الیگونوکلئوتید دارای نشاندار دوگانه است.

ُ

آنالایزر خالص کوباس چیست؟  ترکیبی از شیمی بالینی، ایمونوشیمی و آزمایش ISE در فضایی به وسعت تنها ۲ متر مربع

ُ

Cobas 4800 چگونه کار می کند؟ برای اتوماسیون تصفیه اسید نوکلئیک و پیپت کردن نمونه PCR استفاده می شود

ُ

Cobas ریسک بالا چیست؟ یک تکنیک تشخیص کمی در شرایط آزمایشگاهی برای DNA HPV پرخطر با تقویت واکنش زنجیره‌ای پلیمراز

ُ

ُ

ُ

مطالب مرتبط :
تفاوت بین PCR، RT-PCR، qPCR، و RT-qPCR چیست؟
کواگلومتر-معرفی و بهترین برند ها
تست کشش یونیورسال
پرینتر سه بعدی

دیدگاهتان را بنویسید