سانتریفیوژ سیگما معرفی شرکت

سانتریفیوژ سیگما معرفی شرکت

سانتریفیوژ سیگما معرفی شرکت

ُ

سانتریفیوژ سیگما معرفی شرکت

کاور تجهیزات بهفر تولید کننده انواع کاور سانتریفیوژ سیگما

ُ

سانتریفیوژ سیگما تولید کننده پیشرو سانتریفیوژهای آزمایشگاهی در سراسر جهان است.سانتریفیوژها تجهیزات استاندارد در هر آزمایشگاه هستند و به شدت برای جداسازی اجزای با چگالی متفاوت از مایعات مورد استفاده قرار می گیرند، که عملاً برای آنها ضروری است. سیگما طیف وسیعی از سانتریفیوژهای آزمایشگاهی، روتورها و لوازم جانبی با زاویه ثابت و نوسانی را ارائه می دهد. همه محصولات ما استانداردهای بالایی از قابلیت اطمینان و ایمنی را دارند. حوزه های کاربردی شامل تحقیقات دارویی، بیوتکنولوژی، تجزیه و تحلیل پزشکی، تجزیه و تحلیل محیطی، تجزیه و تحلیل نفت و بسیاری از زمینه های دیگر است.

ُ

ُ

Martin Christ Sr تولید سانتریفیوژها را در سال ۱۹۴۸ آغاز کرد. در سال ۱۹۷۵ او شرکت Sigma Laborzentrifugen را تأسیس کرد. سیگما با یک سیستم درایو جدید بدون نیاز به تعمیر و نگهداری برای سانتریفیوژهای آزمایشگاهی به رسمیت شناخته شد و این شرکت به سرعت رشد کرد. فرهنگ شرکتی کسب و کار خانوادگی مبتنی بر ساختارهای سازمانی مسطح با مسیرهای ارتباطی کوتاه، عملیات تجاری پایدار و شبکه نزدیک با نمایندگان و فروشندگان بین المللی است.
سانتریفیوژ سیگما

سانتریفیوژ سیگما

ُ

ُ

ُ

سانتریفیوژهای سیگما به دلیل عملکرد و قابلیت اطمینان و همچنین استاندارد بالای ایمنی معروف هستند. سیگما راه حل مناسبی برای هر نیاز مشتری خاص دارد – سانتریفیوژهای کوچک فشرده، سانتریفیوژهای پرسرعت یا مستقل، یخچال دار یا بدون یخچال، گرم شونده یا به خصوص کم صدا. ما همچنین مدل های ویژه ای را متناسب با نیازهای فردی می سازیم. محصولات ما توسط تیمی از مهندسان در تاسیسات Osterode ما توسعه می‌یابند که از ابتدا تا انتها نیز از تولید پشتیبانی می‌کنند. مشتریان ما علاوه بر این از خدمات تخصصی ما در سراسر جهان بهره مند می شوند.سانتریفیوژهای آزمایشگاهی سیگما با شرکت وابسته به ما Martin Christ Freeze Dryers برای به اشتراک گذاشتن دانش همکاری نزدیکی دارد. این باعث ایجاد هم افزایی بزرگی می شود که هم برای حوزه محصول و هم برای مشتریان ما مفید است.

ُ

ُ

فریز درایر (cryodesiccation) یا خشک کن های انجمادی

ُ

فریز درایر و خشک کن انجمادی روش های مرتبطی هستند که برای خشک کردن ملایم یا حفظ مواد حساس به حرارت استفاده می شوند. این اغلب شامل حذف محیط های آبی است. همانطور که از نمودار وضعیت آب، که می تواند به عنوان نمونه ای برای حلال های دیگر نیز باشد، مشاهده می شود، بالاتر از یک فشار فرآیند مشخص (در این مورد ۶٫۱ hPa برای H2O) خشک شدن از فاز مایع رخ می دهد. در فشارهای کمتر از این سطح، دمای آب به زیر صفر درجه سانتی گراد می رسد.

ُ

ُ

خشک شدن مستقیماً – با دور زدن فاز مایع – از حالت یخ صورت می گیرد. نقطه سه گانه (در اینجا H2O: p = 6.1 hPa، T = 0 ° C) تا حدی نشان دهنده حالت مرزی بین غلظت خلاء (خشک کردن) و خشک کردن انجمادی است. مشاهده می شود که همزمان یخ، آب و بخار در گیرنده وجود دارد. جدول زیر شامل ویژگی های اساسی هر دو فرآیند است.

سانتریفیوژ سیگما(SIGMA) انواع مدل ها

ُ

مدل Sigma 1-14
مدل Sigma 1-14K
مدل Sigma 1-16
مدل Sigma 1-16K
مدل Sigma 1-7
مدل Sigma 2-7
مدل Sigma 2-7 Cyto
مدل Sigma 2-16P
مدل Sigma 2-16KL
مدل Sigma 2-16KHL
مدل Sigma 3-16L
مدل Sigma 3-16KL
مدل Sigma 3-18KS
مدل Sigma 3-18KHS
مدل Sigma 3-30KS
مدل Sigma 3-30KHS
مدل Sigma 4-5L
مدل Sigma 4-5KL
مدل Sigma 4-5KRL
مدل Sigma 4-16S
مدل Sigma 4-16KS
مدل Sigma 4-16KHS
مدل Sigma 6-16S
مدل Sigma 6-16HS
مدل Sigma 6-16KS
Sigma 6-16KHS
Sigma 8KS
Sigma 8KBS

ُ

ُ

مطالب مرتبط

ترازوی AND ژاپن تاریخچه

بایو راد تاریخچه و لیست دستگاهها

فارماکولوژی چیست

اهمیت آزمایشگاه در مدارس

دیدگاهتان را بنویسید